Kampçıyız.Net

Ordu Kamp Alanları 2019 – Karadeniz’in İncisi!

25.06.2019
Ordu Kamp Alanları 2019 – Karadeniz’in İncisi!

Kampçılar arasında Karadeniz’in incisi olarak bilinen Ordu kamp alanları, oldukça güzel manzaralar seyredeceğiniz bölgelerden oluşmaktadır. Karadeniz turuna çıkan ve maddi durumu yetersiz olan kampçılar sezon geldiğinde Ordu’da fındık toplayarak finansman sağlayıp turuna tekrardan devam etmektedir. Bu ve bunun gibi sebeplerle birlikte Ordu, en çok kampçı ağırlayan Karadeniz şehri olmuştur. İşte sizler için derlediğimiz Ordu kamp alanları…

Küpkaya Kanyonu Kamp Alanı

Ordu kamp alanları arasında ilk önereceğimiz kamp alanı kesinlikle Küpkaya Kanyonu kamp alanı olmaktadır. Ordu’nun en güzel bölgelerinden birisi olan Küpkaya’da özellikle yaz aylarında kamp kurmak, şu hayatta kendi yararınıza yapabileceğiniz en güzel aktivitelerden birisidir .Çünkü üzerinizdeki negatif enerjiyi tamamen atarken, mutluluk hormanlarınızı oldukça üst seviyeye çıkaracaksınız. Güneşin doğuşu ve batışı, geceleri doğanın sesi en güzel Küpkaya Kanyonu’nda dinlenmektedir. Özellikle kafa dağıtma amacıyla kamp yapanlar için oldukça hoş bir analndır.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Boztepe Kamp Alanı

Boztepe Kamp Alanı

Ordu kamp alanları saymakla bitmez. Bir diğer alan ise Boztepe kamp alanıdır. Yine Küpkaya gibi oldukça hoş bir doğası bulunan Boztepe, 7’den 70’e herkes tarafından tercih edilmekte olup, kamp sezonunda oldukça kalabalık olmaktadır. Hem yeni arkadaşlıklar edinmek, hem de grup kamplarına katılım sağlamak için Boztepe’ye gidebilirsiniz. Uzun süreli kamplarda Ordu’da tercih edeceğiniz en güvenli ve güzel bölgenin Boztepe olacağından emin olabilirsiniz.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Yalıköy Kamp Alanı

Yalıkoy, yeşili ve maviyi bir araya getiren bir doğaya sahiptir. Gidiş yolu oldukça sağlamdır ve herhangi bir şekilde ne aracınızı, ne bisikletinizi, ne motosikletinizi, ne de ayaklarınızı yormayacaktır. Ailenizle veya tek, grupla veya arkadaşınızla gidip, günler boyu sıkıntısız, oldukça rahat bir şekilde kamp yapabilirsiniz.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Perşembe Yaylası Kamp Alanı

Perşembe Yaylası, Ordu’da mutlaka gezilip görülmesi gereken bir yer. Fakat mesire alanları işletmeye kiralandığından dolayı, kamp kurmak ücretli. Eğer mesire alanı içerisine değil de yaylanın ileri bölümlerine çadır kurmak istiyorum derseniz herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. İşletme büfe, WC, elektrik gibi hizmetler sunmakta olup fiyatı da oldukça düşük tutmaktadır. Yine Ordu’da doğanın sesini dinleyip, rahat rahat kamp yapabileceğiniz alanlardan biriside Perşembe Yaylası kamp alanı olara kdikkat çekmektedir.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Yoroz Kent Ormanı Kamp Alanı

Denize 0 konumda yer alan Yoroz Kent Ormanı kamp alanında çevre bakımı oldukça düşük seviyede ve çok fazla kampçı ziyaret etmiyor. Fakat doğa olarak oldukça muhteşem bir yer. Henüz tam anlamıyla keşfedilmemiş olması ve bunun yanı sıra, kesinlikle gözlerinizi alamayacağınız bir denize ve ormanlık alana sahip olması kesinlikle tercih edin demeyi bırakıyor bizlere. Bu yüzden dolayı Ordu’ya yolunuz düştüğünde rotanıza Yoroz Kent Ormanı’nı da kesinlikle eklemelisiniz.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Üçer Camping Kamp Alanı

Perşembe ilçe sınırlarında yer alan Üçer Camping kamp alanı Ordu’da en çok kampçı ağırlayan Camping olarak dikkat çekmektedir. Ordu kamp alanları arasında ücretli kamp alanları listesinde ilk sırada yer alan Üçer Camping kamp alanı gerek Google yorumlar, gerek sosyal medya üzerinden genellikle olumlu yorum almış olup, herhangi bir şekilde olumsuz yorum almamıştır.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Layla Camping Kamp Alanı

Yine Ordu kamp alanları arasında şiddetle tavsiye ettiğimiz kamp alanı olan Layla Camping, Perşembe ilçesinde yer almakta olup denize 0 bir şekilde konumlandırılmıştır. Ücreti oldukça makul seviyede olup, gelen müşteriler tarafından övülmektedir. Alanda WC., duş, elektrik, büfe gibi birçok hizmet verilmekte olup, sadece çadırınızı alıp gitmeniz yeterli olacaktır.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

İkizler Camping Kamp Alanı

Ordu kamp alanlarından bir diğeri ise İkizler Camping olmaktadır. Altıınordu ilçesinde yer alan İkizler Camping, ormanlık alanın tam içerisinde, zengin oksijeniyle birlikte gelen müşterilerinin üzerindeki negatif enerjiyi tamamen atarak, pozitif olması için her türlü imkanı sunmaktadır. Eğer tatil amaçlı Ordu’ya ziyarete gidiyorsanız İkizler Camping’de yine önerdiğimiz kamp alanlarından birisidir.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Gölge Camp Kamp Alanı

Aslında hangi kampçıya “Ordu kamp alanları hakkında bilgi verir misin?, Yer önerir misin?” derseniz size Gölge Camp’tan bahsedecektir. Çünkü gerek sosyal medya kamp grupları olsun, gerekse İnternet üzerinde yapılan reklam çalışmaları olsun oldukça öne çıkmış bir kamp alanıdır. Fakat bundan önceki bahsettiğimiz kamp alanlarının verilen hizmet / fiyat ilişkisi bakımından çok daha kampçı dostu bölgeler olduğunu söyleyebiliriz. Gölge Camp’ta yine Perşembe ilçesinde yer almaktadır.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Arslanlar Kamp Alanı

Tepeköy Köyü Gürgentepe’de yer alan Arslanlar kamp alanı, Ordu’da göreceğiniz sayılı güzelliklerden birisidir. Kızılımsı toprağı, yemyeşil aaçları ve masmavi deniziyle birlikte tüm kampçıların hayallerindeki bir kamp alanı olan Arslanlar kamp alanı, güncel piyasaya göre bir tık yüksek fiyat verse de, sunduğu hizmetlerle aldığı bu fiyatı en ince detayına kadar haketmektedir. Yine giden müşterilerden gelen yorumlara baktığımızda genellikle olumlu yorumlar olduğunu görüyoruz.

Konum Bilgisi İçin Tıklayınız

Ordu Kamp Alanları Nasıl Gidilir?

Ordu kamp alanlarına gitmeniz için her kamp alanının altına konum bilgisi ekledik. Konum bilgisi için tıklayınız bölümüne tıklayarak kendinize uygun rota oluşturabilirsiniz. Bu sayede de kafa karışıklığı olmadan direkt olarak en kısa yoldan gideceğiniz yeri görebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kampciyiz.Net