Kampçıyız.Net

Morkoyun Kamp

29.01.2019
Morkoyun Kamp

Morkoyun kamp alanı, Mordoğan’da yer alan en çok ziyaretçisi olan kamp alanlarından biridir. Morkoyun Bungalov Kamp tarafından yönetilmekte olan Morkoyun Kamp ile ilgili tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Alana yönelik yorumlar, fiyatlar ve hizmet ne durumda?

Morkoyun Kamp Alanı Bilgi

Morkoyun Kamp Alanı Bilgi

Morkoyun kamp alanı, Mordoğan bölgesinin görenlerin bir kez daha görmesini istediği deniziyle ve balta girmemiş alan üzerinde bulunan muhteşem sıklıktaki çam ağaçlarının içerisinde kalan bir bölgedir ve doğasıyla bir kez kamp yapmak için gelenleri defalarca bünyesinde toplamaktadır.

Morkoyun Kamp Alanı Nasıl Gidilir?

Morkoyun Kamp Alanı Nasıl Gidilir?

Alana gitmek için birçok farklı yol bulunmaktadır.

 1. İlk olarak Çeşme otobanına giriş yapmanız gerekiyor.
 2. Otobandan dümdüz ilerlediğinizde Karaburun yol ayrımını göreceksiniz. Karaburun yol ayrımına döndükten sonra Mordoğan’ın giriş bölümü de az ileride karşınıza çıkacaktır.
 3. Mordoğan’ın hemen girişinde dikkat çeken büyüklükte bir petrol istasyonu yer alıyor. Bu söz konusu petrol istasyonundan ileri doğru gidiyor ve 200 metrelik rotayı tamamlıyorsunuz.
 4. 200 metrelik yolu ilerledikten sonra hemen sağ kolunuzun üstünde orta boylarda bir sağlık ocağı tabelası var. Bu sağlık ocağı tabelasından da sağ tarafa yönelip yine rotayı takip ediyoruz.
 5. Sağlık ocağı tabelasından sağa girdikten sonra yol dümdüz ilerleyecektir. Onur Market’i göreceksiniz. Ardından bu marketin hemen bitişiğinde yer alan sağa dönüş yolundan dönerek dümdüz ilerliyorsunuz.
 6. Asfalt yoldan sonra toprak yol başlayacaktır. Bu aklınızı karıştırmasın hala dümdüz ilerleyin. Ardından zaten alanı göreceksiniz. Doğasıyla birlikte kendini göstermek için yeterli çam ağacına sahiptir.
 7. Alana Hoşgeldiniz 🙂

Morkoyun Kamp Alanı Fiyatlar

Morkoyun Kamp Alanı Fiyatlar

Alanın fiyatları 2019 yılı için güncellenmiş durumda. Eşsiz doğası, göz zevkinizi tekrardan dizayn etmenizi sağlayacak konumuyla birlikte tamamen retro dekor edilmiş olan Bungalovlar piyasaya göre gayet uygun fiyatlarla birlikte müşterilere ulaştırılmaktadır.

Alanda kalacaksanız haftaiçi ve haftasonu 2 farklı fiyat uygulaması olduğunu bilmeniz gerekiyor.

Haftaiçi Bungalov Ücreti – 200 TL 

Haftaiçi Bungalov’larda 200 TL karşılığında kalabiliyorsunuz. Odaların kapasitesi 2 kişiliktir ve sabah kahvaltınız hazır bir şekilde uyanırsınız.

Haftasonu Bungalov Ücreti – 250 TL

Haftasonu Bungalov’larda gelen yoğun talepten dolayı 250 TL karşılığında kalıyorsunuz. Yine haftaiçinde olduğu gibi kapasite 2 kişiliktir ve fiyata kahvaltı dahildir.

Morkoyun Kamp Alanı Hizmetler

Morkoyun Kamp Alanı Hizmetler

Alanda hizmetler ayrıcalıklı olarak müşterilere ulaştırılıyor. Duş – WC – Elektrik – Mutfak gibi ortak kullanım alanları bulunuyor.

Yorumlar

Alana yönelik yorumlara Trip Advisor aracılığıyla ulaştık. Morkoyun kamp alanına daha önceden ziyaret düzenleyen 7 kişi mükemmel, 1 kişi orta, 4 kişi ise berbat oyu vermiş durumda.

 • Yorumlardan olumlu olanlar işletmenin gayet ilgili olduğunu, alanın ise muhteşem bir oksijene sahip olduğunu belirtmiş. Olumsuz olanlar ise işletmenin paragöz olduğunu belirterek kesinlikle gidilmemesini söylemiş.
 • Fakat olumlu yorumların sayısı ve açıklaması, olumsuz yorumlardan daha samimi ve fazla geldiği için Kampçıyız.Net olarak biz alana olumlu bakıyoruz.

İletişim Bilgileri

Bu alanda kamp yapmak istiyorsanız iletişim bilgilerine ihtiyacınız olacak. Aklınıza takılan her türlü konuda işletmeye çağrı bırakabilirsiniz.

 • Adres : Mordoğan Mahallesi, 403. Sk. no:5, 35970 Karaburun/İzmir
 • Telefon : 0506 060 90 72

Harita

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kampciyiz.Net