Kampçıyız.Net

Kaş Kamping – Bilgiler – Yorumlar – Fiyatlar

22.01.2019
Kaş Kamping – Bilgiler – Yorumlar – Fiyatlar

Kaş Camping verdiği hizmetlerle birlikte dikkat çeken bir kamp alanıdır. Bu bölgede çadırınızı istediğiniz yere kuramıyorsunuz. Nasıl Yani? Dediğinizi duyuyorum. Eğer bölgede başka bir çadır varsa dip dibe çadır kurmanıza izin verilmiyor. Bunun için de özel olarak çadır alanları belirlenmiş ve sayılar yerleştirilmiş. Bu sayılara bakarak kiralama işlemi yapıyorsunuz.

Böylesine bir düzen oluşturan Kaş Camping, özellikle rahat bir şekilde huzur dolarak kamp yapmak isteyenler için Türkiye’nin en iyi kamp alanları arasında yer alan bir kamp alanıdır.

Kaş Kamping, 60 farklı çadırı misafir edebiliyor. 60 çadır kapasitesi dolduktan sonra başka müşteri almıyor. Sıkıştırma olayları kesin olmuyor.

Karavan

Yalnızca çadır değil aynı zamanda karavanla da güzel bir tatil yapabildiğiniz kamp alanı, karavanlar için herhangi bir sınırlama sunmuyor. Yani boyutları v.s. önemli değil. Aynı zamanda köpek, kedi gibi evcil hayvanlarınız da kamp alanında yanınızda yer alıyor. Bunun için herhangi bir yasak bulunmuyor.

Kulüp Odaları

Kaş Camping tarafından verilen Kulüp odaları isimli evleri de kiralayarak bu evlerde tatil yapabiliyorsunuz. Kulüp odalarında ihtiyaç duyduğunuz her türlü duş, tuvalet ve klimaya sahiptir. Ahşaptan yapılan kulüp odaları için akşam keyif yapabileceğiniz bir balkonda inşa edilmiş.

Kaş Camping Hizmetler

Elektrik

Kaş Camping’de elektrik her çadır için farklı farklı elektrik noktası sunmuyor. Tek bir noktadan aldığınız elektriği dilerseniz çadırınıza çekebiliyorsunuz. Eğer çadırınız ana elektrik noktalarının yakınında değilse, yani yetişecek gibi bir durum yoksa o zaman üçlü ile elektrik çekebilirsiniz. Prizi ayrıca ücret ödeyerek alıyorsunuz.

Mutfak Alanı

Kamp alanında büyük bir mutfak alanı yer alıyor. Tam alanın ortasında konumlandırılması sebebiyle kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Mutfak bölümünde 3 adet buzdolabı konumlandırılmış durumda. Soğuk kalması gereken yiyeceklerinizi buzdolaplarında muhafaza edebilirsiniz.

Buzdolabının yanı sıra alanda çamaşır makinesi de bulunuyor. Kirlenen çamaşırlarınızı istediğiniz gibi yıkayabiliyorsunuz. Kullanım için herhangi bir ek ücret alınmıyor.

Mutfak bölümünde tüm bunların yanı sıra 3 tane de musluk bulunuyor. Bulaşıklarınızı ve çamaşırlarınızı yıkamak için bu muslukları kullanabiliyorsunuz. İçme suyu olarak denemedik fakat sanırsam içenler vardı.

Duş – WC

Duş ve WC temizliğiyle birlikte kampçıları mutlu ediyor. Gelenler genellikle bilinçli kampçılar olduğu için zaten temiz bakıyorlar, ayriyeten işletme tarafından da gerekli temizlik yapılıyor ve her zaman kullanıma hazır bir şekilde bekliyor.

Kadınlar ve erkekler için ayrılan duş bölümlerinde 5 farklı duş kabini bulunuyor. 5 duş kabini kadınlar, 5 duş kabini ise erkekler için ayrılmış durumda.

Büfe

Kaş Camping’in en sevmediğim özelliği büfesi oldu. Fiyatlar gerçekten çok yüksek. Tatil alanına göre normal diyebileceğimiz seviyelerden de yüksek bir fiyat politikası bulunuyor. Bu sebepten dolayı alışverişinizi bu büfeden değil direkt olarak merkezdeki marketlerden yapmanızı öneriyoruz. Bu sayede çok daha az harcama yapacaksınızdır.

Kaş Kamping Kamp Yapacaklar İçin Öneriler

 

Kaş Kamping’de kamp yapacaklar için birkaç önerimiz bulunuyor. Gitmeden önce bunları bilmeniz çok daha iyi olacaktır.

  • Güneş sol taraftan doğuyor bu sebepten dolayı çadır kurarken ağaçların sağ tarafını tercih etmenizi öneriyoruz.
  • Çadır kurarken duş alanına yakın olmasına önem gösterin. Tuvalet, mutfak ve duş alanının yakın konumu, çadırınızı da yakın konuma kurmanızla birlikte sizin için büyük bir kolaylık olacaktır.
  • Araç girişi yasak, aracınızla girmeye çalışmayın. Cadde üzerindeki araç park alanlarına park edebilirsiniz.
  • Eşyalarınız Kaş Kamping’e ait olan elektrikli scooterlar ile taşınıyor ve bu konuda size büyük bir hizmet veriliyor.
  • 22.00’dan sonra yeni müşteri girişleri kesinlikle yasak. Eğer 22.00’dan sonra gelecekseniz sabahı beklemeniz gerekiyor.

Kaş Kamping Fiyatları

Kaş Camping fiyatı güncel olarak 55 TL olarak belirlenmiştir. Peki bu 55 TL neye göre belirleniyor? 2 kişilik çadır için alınıyor. Kişi başı ücret ödemesi yapmanıza gerek kalmıyor.

Kaş Camping hizmetlerinden bir diğer hizmet olan bungalovlarda kalmak isteyenler için bungalov ücreti 130 TL olarak belirlenmiş durumda.

Bir diğer seçenek olan kulüp odalarında ise 275 TL karşılığında kalabilirsiniz. Fiyatlar oldukça uygundur. Yalnızca kamp alanı içerisinde büfenin ürünleri çok yüksek fiyatlarla satılmaktadır.

Kaş Kamping Alternatifleri

Olduya kamp alanına gittiniz, gerek dış görünüşten gerekse de dolduğu için içeri alınmadınız. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Bu durumda yapabileceğiniz bir şey var. Hemen Antik Tiyatronun karşı bölümünde ücretsiz kamp alanı yer alıyor.

Buraya yönelerek çadırınızı kurabilirsiniz. Eğer Kaş Camping kamp alanında kalmak istemiyor fakat Kaş Camping’in plajından yararlanmak istiyorsanız bu durumda 15 TL ücret karşılığında plajda şezlong kiralayabiliyorsunuz.

Kaş Kamping Yol Tarifi

Kaş Camping alanına gitmek Antalya kamp alanları arasında yer alan en kolay rota diyebiliriz. Kaş’a girdikten sonra Çukurbağ Yarımadası bulunuyor. Yine buranın giriş bölümünde hemen sola uzanan caddeden geçebilirsiniz.

Necipbey Caddesi adındaki bu caddeden dümdüz gidiyorsunuz ve belirli bir yol katettikten sonra hemen yolun sağ tarafında Kaş Camping’i görebiliyorsunuz.

Kaş Kamping İletişim Bilgileri

Kaş Kamping İnternet Sitesi – Tıklayınız

Kaş Kamping Telefon Numarası – (0242) 836 10 50
Kaş Kamping Adresi – Andifli Mahallesi, Hastane Cd. No:3, 07580 Kaş/Antalya

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Kampciyiz.Net