Kampçıyız.Net

21 Yaşındaki Genç Sevgisini Böyle Dile Getirdi!

Alınan bir son dakika haberine göre, sitemizin imtiyaz sahibi Hasan Aker birine çok fena tutulmuş. Gördüklerine, gönlüne, anlattıklarına bakılırsa, bu tutulma ne Ay tutulmasına, ne Güneş tutulmasına ne de Mecnun’un Leyla’ya tutulmasına benziyor.

Çünkü Ay 1 gün tutulur, Güneş bir gün tutulur, Mecnun Leyla’nın ölümüne sebep verir, ama Hasan Aker, Kübrasının değil ölümüne gözyaşına bile dayanamaz.

Birde kendi ağzından dinleyelim. Konuyu sorduğumuzda verdiği cevap şu şekildeydi:

“Kübra, hiç olmayacak bir zamanda girdi hayatıma. Hani bazen her şeyi planlarsın ama planladığın hiçbir şey yolunda gitmez de küsersinya hayata. O öyle değil işte. Planladığım şeyler yolunda gitmedi diye teşekkür ettirecek birisi kendine. Çünkü bugün planladığım şeyler aynı yolda ilerlese, hayatımda Kübra gibi bir insan olmayacaktı. Sevgi güzel şeydir. Ama Kübra’ya karşı yaşananı bambaşka. “Bu kadar kısa süre, bir kere bile buluşmama” diye sorabilirsiniz. Ben buna şöyle cevap veririm “Gönül gözü diye bir şey vardır ki, görmediğini bilir, duymadığını hisseder, yaşamadığını gösterir.” Sende benim gönül gözümle gördüğüm, en değerlimsin. Hiç gitme. Hiç bitme. Hep benimle ol…”

Kampciyiz.Net